Informacja

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się polskim importerem koralików i półfabrykatów do produkcji biżuterii. W branży istniejemy już od 10 lat. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne, które zawodowo, bądź hobbystycznie zajmuję się tworzeniem biżuterii.

Dokładamy wszelkich starań, ażeby nasza oferta była doskonale dostosowana do potrzeb polskich Klientów. Posiadamy niespotykane wzory korali, doskonałej jakości półfabrykaty do produkcji biżuterii oraz zawsze uśmiech na twarzach.

Wykształcenie geologiczne predysponuje nas do prowadzenia sprzedaży kamieni półszlachetnych oraz elementów wykonanych ze srebra oraz nim platerowanych. Gdyż po prostu się na tym znamy i chętnie naszą wiedzą podzielimy się z każdym Klientem, który będzie tego potrzebował. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego www.kishka.eu, gdzie znaleźć można piękne agaty, naturalne turkusy, kolorowa lawę wulkaniczną oraz kryształy szlifowane i wiele innych niespotykanych koralików, elementów modułowych oraz charmsów. Czyniąc zakupy u nas możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie będzie kompletne, zawsze dotrze do Ciebie na czas a Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

POZDRAWIAMY

Zespół KISHKI

 

 

Dane firmy:
P.H.U. KISHKA  Adelina Michłanowicz
43-300 Bielsko-Biała, ul. Maksymiliana Kolbego 10
NIP: 547-159-82-70
REGON:240324544

Nr kont: 80 2490 0005 0000 4500 1753 3628 (ALIORBANK)