Informacja

Regulamin zakupów

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

Właścicielem Sklepu internetowego www.kishka.eu jest:

P.H.U. KISHKA  Adelina Michłanowicz

43-300 Bielsko-Biała, ul. Wiśniowa 11/48

Tel. 798507312

NIP: 547-159-82-70

REGON: 240324544

 

2.

Realizacja sprzedaży w Sklepie internetowym www.kishka.eu odbywa się według niniejszego regulaminu.

3.

Złożenie zamówienia w Sklepie internetowym www.kishka.eu oznacza akceptacje przez Klienta zasad sprzedaży wynikających z niniejszego regulaminu oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych w nim reguł.

4.

Z oferty Sklepu może korzystać każdy, kto posiada zdolność do wykonywania czynności prawnych.

5.

Ceny towarów wyrażone są w PLN i zawierają podatek VAT, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki i obsługi zamówienia.

6.

Do dostarczonej przesyłki zawsze dołączany jest paragon lub na życzenie Faktura VAT.

7.

Płatności należy dokonywać w następujący sposób:

Przelewem bankowym - przelew należy wysłać na konto wskazane w wiadomości e-mail. Sklep rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po stwierdzeniu wpływu na konto równowartości złożonego zamówienia. Na przelewie, w polu „tytułem”, prosimy podać numer zamówienia. Należy pamiętać o czasie niezbędnym na przepływ środków na rachunek sklepu i dokonać przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem. 
                                                                                                  8.

Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przyjęcie oferty według treści oświadczenia złożonego przez sklep.

Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez formularz wypełniany na stronach Sklepu.

Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie zasygnalizowany automatycznie przez system na adres e-mail podany przy rejestracji, wiadomością zawierającą w treści link do potwierdzenia.

Zamówienia wymagają elektronicznego potwierdzenia przez zamawiającego po otrzymaniu wiadomości e-mail jak wyżej.

Sklep zastrzega sobie prawo dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości lub zawierających treści o charakterze bezprawnym.

Klient ma prawo zmienić lub anulować złożone zamówienie przed jego wysłaniem, kontaktując się ze sklepem wysyłając wiadomość e-mail.

O dokonaniu wysyłki Sklep zawiadamia Klienta wiadomością e-mail wysłaną na adres podany przy rejestracji.

Nieuzasadniona odmowa przyjęcia przesyłki traktowana jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.

9.

Zamówienia dostarczane będą pod wskazany przez Klienta adres pocztą polską lub kurierem. Czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze od momentu wpływu pieniędzy na konto. Wyjątkiem są artykuły z umieszczoną w opisie produktu informacją o wydłużonym czasie realizacji.

10.

W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo po podpisaniu listu przewozowego i uregulowaniu należności, w obecności pracownika poczty sprawdzić stan i zawartość przesyłki. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy w obecności spedytora spisać protokół szkody. Należy opisać w nim wszelkie uszkodzenia opakowania i zawartości. Należy także natychmiast zawiadomić sklep. W innym przypadku reklamacje nie będą uwzględniane.

11.

Sklep daje możność zwrotu zakupionego towaru w stanie nienaruszonym w terminie do 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. W celu dokonania zwrotu zakupiony towar należy wysłać na własny koszt paczką na adres firmy P.H.U. KISHKA. Stwierdziwszy spełnienie warunków, którym zwroty podlegają, P.H.U. KISKA  zwróci cenę zapłaconego produktu Klientowi na wskazany rachunek bankowy. W przypadku płatności kartą ,zwrot środków zostanie wykonany na kartę. www.kishka.eu nie przyjmuje zwrotów nadanych za pobraniem.

12.

Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. .

Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

13.

Sklep internetowy www.kishka.eu może wysyłać Klientowi wiadomości e-mail na adres podany przy rejestracji, zawierające informacje handlowe lub oferty. Klient ma prawo odmówić przyjmowania następnych takich wiadomości po otrzymaniu którejkolwiek z nich.

14.

Dane Klientów są przechowywane przez Sklep zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych i są wykorzystywane wyłącznie w związku z działalnością Sklepu.